Вода для офісу

Протягом дня організм кожної людини активно втрачає воду, що призводить до зневоднення і, як наслідок, до головного болю і втоми. Дослідження британських учених показали, що зневоднення організму на 1-2% приводить до погіршення візуального сприйняття інформації, арифметичних навичок, концентрації уваги, короткострокової пам'яті і здатності міркувати. Щоб цього уникнути необхідно пити воду протягом дня.

Пам'ятайте: гарні самопочуття та настрій співробітників — один з основних факторів успішної роботи будь-якої компанії! Ваші співробітники оцінять Вашу турботу про них!

Доставка води в офіс істотно полегшує приготування гарячих напоїв, адже Ви забудете про накип і чистота води подарує напоям новий, приємний смак. Ми доставляємо «Природню» воду безпосередньо на офіс, тож Вам не потрібно витрачати час на купівлю та доставку води. У Вас в офісі завжди буде запас якісної натуральної води. Налив води стане легким, зручним та швидким: Вам не треба буде перевертати бутель або качати воду насосом. Ми рекомендуємо легке у використанні обладнання для споживання води — кулери.

Кожен керівник знає, наскільки успіх всієї компанії залежить від ефективності роботи кожного працівника, а, отже, і від доброго самопочуття такого працівника. Тож не зволікайте — замовляйте чисту природню воду на офіс уже сьогодні!