Вода у нашому житті

water for family

Вода в будинку — головне джерело очищення і здорового способу життя. Подбати про якісну, ідеально чисту питну воду — завдання кожного дорослого члена сім'ї. Адже навіть найновіші засоби і апарати очистки водопровідної води не можуть достатньо очистити її від запахів і шкідливих хімічних сполук.

Вода «Природня» ідеально підходить як для вживання в сирому вигляді, так і для приготування напоїв або їжі. Маючи унікальний хіміко-біологічний склад, вода відповідає усім стандартам якості та параметрам безпеки, а тому може по праву вважатися джерелом здоров'я Вашої сім'ї.

Важливим є ще один фактор. Цей фактор — інформація, якою володіє чиста природня вода. А що вже говорити про хлорування, яке є найбільшою помилкою нашої системи! Вода має інформаційно-енергетичне поле, що змінюється в залежності від певних умов її існування. У її силах як допомогти людині знайти здоров'я і душевну рівновагу, так і надати негативну дію. Саме тому так важливо вживати чисту, якісну воду.

water for old generation

Вода — основа життя на нашій планеті. Вона бере участь в усіх процесах організму, підлаштовуючись як під потреби новонародженого, так і під потреби зрілої людини. З віком роль рідини різко зростає: організм літніх людей більш вразливий і гірше, ніж у молодості, може справлятися із зневодненням. Зневоднення ж загрожує літнім людям гіпертонією, вегетосудиними порушеннями, а потім набряками органів та втратою свідомості. Справа в тому, що при нестачі рідини об'єм крові різко знижується, вона стає густою, що призводить до звуження периферичних судин і капілярів. Якщо молодий організм витримує без поповнення запасів рідини до 5 діб, то для літньої людини 36 годин швидше за все стануть критичними.

Сьогодні у великих містах готувати їжу, використовуючи водопровідну воду без додаткового очищення, досить небезпечно: солі важких металів, діоксини, мікроорганізми та інші елементи, чужі і шкідливі для людського організму, можуть завдати йому великої шкоди.

for coffee

Звична для Вас вода, яку Ви п'єте і на якій Ви готуєте, може не підходити для приготування кави в кавовій машині. Якщо Ви п'єте якісну питну воду, для кавової машини вона може бути «жорстка». Солі та мінерали «жорсткої» води осідають на фільтрі і перетворюються в осад. В результаті кавоварка втрачає свої характеристики, напір води при приготуванні кави зменшується, стає чутним шум в її роботі й відчутна зміна смаку напою.

Яка ж вода найбільш підходить для приготування кави в кавовій машині? Виробники кавових машин рекомендують використовувати спеціально підготовлену воду зі зниженим вмістом мікроелементів. Це необхідно для того, щоб кавоварка працювала справно і на фільтрі не накопичувався осад. ТМ «Природня» рекомендує чисту питну воду для Ваших кавових машин, запезпечуючи бездоганну якість води та приготованих на ній напоїв.

for sport training

Правильний питний режим важливий для будь-якої людини. Особливо він важливий для тих, хто займається спортом. Які ж особливості питного режиму у спортсменів?

Фахівці стверджують, що витрати води, яку організм спортсмена втрачає під час тренування, заповнювати слід поступово. Це означає, що відразу ж після закінчення спортивних занять не слід тут же починати поглинати неймовірну кількість води — витрати її необхідно заповнювати потроху, не поспішаючи. Чисту воду не здатні замінити ані соки, ані чай, ані будь-які інші рідини: оптимальним варіантом була і залишається чиста негазована питна вода.

Потреби спортсмена в поживних речовинах, мікро- і макроелементах значно збільшені в порівнянні зі звичайною людиною. Та покривати їх слід збалансованим харчуванням із регулярним прийомом якісної питної води.

Протягом дня організм кожної людини активно втрачає воду, що призводить до зневоднення і, як наслідок, до головного болю і втоми. Дослідження британських учених показали, що зневоднення організму на 1-2% приводить до погіршення візуального сприйняття інформації, арифметичних навичок, концентрації уваги, короткострокової пам'яті і здатності міркувати. Щоб цього уникнути необхідно пити воду протягом дня.

Пам'ятайте: гарні самопочуття та настрій співробітників — один з основних факторів успішної роботи будь-якої компанії! Ваші співробітники оцінять Вашу турботу про них!

Доставка води в офіс істотно полегшує приготування гарячих напоїв, адже Ви забудете про накип і чистота води подарує напоям новий, приємний смак. Ми доставляємо «Природню» воду безпосередньо на офіс, тож Вам не потрібно витрачати час на купівлю та доставку води. У Вас в офісі завжди буде запас якісної натуральної води. Налив води стане легким, зручним та швидким: Вам не треба буде перевертати бутель або качати воду насосом. Ми рекомендуємо легке у використанні обладнання для споживання води — кулери.

Кожен керівник знає, наскільки успіх всієї компанії залежить від ефективності роботи кожного працівника, а, отже, і від доброго самопочуття такого працівника. Тож не зволікайте — замовляйте чисту природню воду на офіс уже сьогодні!