Ласкаво просимо на сайт компанії Природня Вода!

У середині 90-х років послуга з доставки води була досить незвичною, а зараз кулери є в багатьох будинках і практично в кожному офісі. Не кожна вода однакової якості, до води має бути особливе ставлення. Основне завдання нашої компанії — якісна чиста питна вода. Вчасно і за доступною ціною.

Українці тільки зараз навчилися розмежовувати столову воду і воду лікувальну. Вода з підвищеним вмістом мінеральних речовин і лікувальним ефектом повинна вживатися тільки за рекомендацією лікаря в обмеженій кількості. А для щоденного пиття і приготування їжі потрібна вода натурального походження.

Доставка води до дому чи офісу орієнтована для споживачів, які прагнуть вживати якісну воду, заощадити свій час та турбуються про своє здоров’я.

Ми запропонуємо високу якість продукції та сервісу по доставці всього асортименту продукції.

Питні води, які пропонуються нашим підприємством, мають у своєму складі весь комплекс макро- та мікрокомпонентів та є незамінними для щоденного вживання та приготування їжі.

Ми пропонуємо Вам не просто воду, а новий стиль життя! ТМ «Природня» — це якісний сервіс, можливість доставки води по Тернополі, акції та програми лояльності для клієнтів, а також чудова вода, яка подарує Вам хвилини радості й роки здоров'я!

До того ж працювати з нами дуже просто. Наші фахівці завжди готові відповісти на питання як про воду, так і про доставку води або про устаткування для розливу води (кулери та механічні помпи для води). Ви можете замовити у нас будь-яке обладнання, не замовляючи при цьому воду. Доставка води здійснюється наступного дня після Вашого замовлення! При замовленні води Ви можете вказати бажаний час доставки. У разі зміни часу доставки (з технічних причин) з Вами зв'яжеться наш співробітник.

Вода «Природня» — вода нового покоління! Замовляючи нашу воду у Тернополі, Ви долаєте проблему неякісної питної води. Ми контролюємо кожний етап від джерела до Вашої кухні або офісу і ґарантуємо якість води, кулерів та сервісу. Ви можете нам довіряти!

Пийте досхочу і будьте здорові!

Замовлення води

(заповнювати кирилицею)

Зателефонувати Вам? Залиште свій номер телефону — і ми передзвонимо!
Будь ласка, представтесь
Будь ласка, введіть номер свого телефону
Дякуємо. Ми отримали Ваш запит і незабаром зв'яжемося з Вами.