Ласкаво просимо на сайт компанії Природня Вода!

Бутильована вода в Україні виробляється з 90-х років XX століття. Через декілька років відбудеться злам у свідомості споживача і чиста вода буде застосовуватись не лише для вгамування спраги, але й для приготування їжі, що в свою чергу, викличе ріст ринку бутильованої води. Вода — універсальний розчинник хімічних речовин.

Це основна роль води в житті живих істот. У водному середовищі протікають всі життєво важливі процеси.

Чому з кожним роком ми все більше п'ємо бутильованої негазованої питної води? Чому зростає її виробництво і продаж?

Справа не в світовій моді на здоровий спосіб життя, а, швидше, у зростаючому рівні інформованості та освіченості. Якість питної води постійно погіршується, це пов'язано і з забрудненням навколишнього середовища, і з не задовільним станом водопровідної системи.

Саме через це на наших кухнях все частіше з'являється бутильована питна вода. Якість питної води залежить від компонентів, які вона містить.

В наш час покупець середнього достатку здебільшого орієнтується на ціну товару. Слід зазначити, що 20-ти літровий бутель доочищеної питної води не може коштувати 5 гривень. Якісна доочищена, корисна вода має свою вартість. Висока ціна обумовлена дорогим обладнанням водоочистки, постійним удосконаленням технології і заміною обладнання, високою ціною постійних контрольних випробувань якості води.

Замовлення води

(заповнювати кирилицею)

Зателефонувати Вам? Залиште свій номер телефону — і ми передзвонимо!
Будь ласка, представтесь
Будь ласка, введіть номер свого телефону
Дякуємо. Ми отримали Ваш запит і незабаром зв'яжемося з Вами.